EnglishSwedish

Kontaktpersoner

Stockholm

Leif Malmborg – VD

eif@ab.se
0708-97 83 40
VD – Bolagsbildningar, likvidationer och andra bolagsfrågor i Sverige och utlandet. Kompanjonsavtal, all form av rådgivning kring allt från nyföretagande till likvidation. Varumärkesfrågor, registreringar, förundersökningar, bevakningar m.m. i Sverige och alla andra länder.

Anne Sandström

anne@ab.se
08-24 83 40
Likvidationer, redovisning och registrering av domännamn.

Jessica Nittsjö

jessica@ab.se
08-24 83 40
Bolagsbildning och andra bolagsfrågor i Sverige.

Suzan Jovancic

suzan@ab.se
08-24 83 40
Redovisning externa kunder.

David Glavonjic

david@ab.se
08-24 83 40
Likvidationer och redovisning externa kunder

Uppsala

Anne-Sofie Olsson

uppsala@ab.se
018-69 28 70
Bolagsbildning och andra bolagsfrågor i Sverige, ej likvidationer. Ansvarig för Uppsalakontoret.

VD har ordet

Här berättar vi lite om vilka vi är, vad vi har gjort och vad vi gör. Har du några frågor är du alltid välkommen att ställa dessa till mig per mail. Jag försöker att svara inom 24 timmar.

Leif Malmborg
VD
leif@ab.se